SIaP Speciální izolace a povrchy, s.r.o.

Sídlo firmy a kancelář: Hřbitovní 300, 642 00 Brno-Modřice tel./fax: 516 410 236
E-mail, www: siap@siap.cz, http://www.siap.cz/

Podlahy

Nabídka firmy Speciální izolace a povrchy s.r.o. zahrnuje dodávky podlahových systémů na rekonstruované i nové objekty. Navrhujeme a dodáváme povrchy do průmyslových objektů, nemocnic, bank, gardových stání, potravinářského průmyslu, komerčních objektů spod.
 
Pro takto široký záběr finálních odběratelů disponujeme celou škálou technologií a povrchů pro oblasti:

průmyslové podlahy - nátěrové technologie, tenké stěrky, samonivelační stěrky i polymerbetonové povrchy, elektrostaticky vodivé povrchy, těžké povrchy schopné funkce jako pojížděné hydroizolace. Tyto povrchy mohou být lesklé i matné, hladké nekluzné nebo v provedení s protiskluzovým efektem. Vše dodáváme v různých barevných provedeních.
zdvojené podlahy - tyto systémy umožňují snadné a variabilní řešení povrchů s potřebou umístění rozvodů a kabelů pod povrchem podlahy, je zde několik možností volby stavebních výšek. Skladba systému dovoluje snadnou změnu kabelových tras bez nutnosti zásahu do konstrukce. Dodáváme s různými povrchy, možné je i elektrostatické provedení.
ostatní povlakové technologie - mezi tyto technologie lze zařadit sportovní povrchy, PVC, linolea, gumové povrchy, provádění suchých technologií apod.


Provedení podlah - VITANA Prostějov

Provedení podlah - Autoservis DAF Praha